Detalls ràpids
Tipus: Mobiliari d'oficina
Ús específic: Cadira d'oficina
Ús general: Mobiliari comercial
Material: Metall
Tipus de metall: ferro
Doblat: No
Estil: cadira executiva, cadira elevadora, cadira giratòria, cadira d'oficina
Mida: 62 * 73 * 108 --- 116 cm
Lloc d'origen: Zhejiang, Xina (continental)
Nom de marca: guyou
Número de model: Y-2847
Teixit: PU + PVC
Escuma: Alta densitat
Fusta: contraxapat
Xassís: mecanisme d'inclinació-de bloqueig
Reposabraços: Reposabraços encoixinat de pintura
Ascensor de gas: elevador de gas classe 2 de 80 mm
Base: base cromada
Rocí: PU
Preu: competitiu
Embalatge i lliurament
| Detalls de l'embalatge: | Cartró d'exportació Stardand, una peça per cartró |
|---|---|
| Detall de lliurament: | 30 dies després de la recepció del dipòsit |
Y-2847 Cadira d'oficina de respatller alt de gerent de gamma alta
| Companyia | Anji Guyou Furniture Co.,LTD |
| Model | Y-2847 |
| Material | PU davanter, posterior i pvc lateral |
| Descripció | Cadira d'oficina de respatller alt |
| Reposabraços | Reposabraços de plàstic amb pintura |
| Mecanisme | Mecanisme inclinat, cap amunt i cap avall + funció inclinada |
| Ascensor de gas | Pintura negra de 80 mm |
| Funda antipols | Material plàstic, color negre, 3 capes |
| Base | 350 mm, base de niló |
| Castor | Roda de niló negre |
| Mida del cartró | 70 * 32 * 63 cm, cartró d'exportació marró |
| S'està carregant el contenidor QTY/20' | |
| S'està carregant QTY/40'HQ | 476 unitats |
| MOQ | 100 unitats |
| Pagament | T/T (dipòsit del 30%, saldo contra la còpia de B/L) |
| Termini de lliurament | 30 dies després de rebre el dipòsit |
| Port de càrrega | Xangai o Ningbo, Xina |













Etiquetes populars: y-2847-cadira d'oficina alta de gerent de gamma alta, Xina y-2847 de gamma alta de cadires de respatller de gerent, fabricants, proveïdors, fàbrica













