Detalls ràpids
| Tipus: |
Mobiliari d'oficina |
Ús específic: |
Cadira d'oficina |
Ús general: |
Mobles comercials |
| Material: |
Metall |
Tipus de metall: |
Ferro |
Doblat: |
No |
| Estil: |
Cadira executiva, cadira elevadora, cadira giratòria |
Lloc d'origen: |
Zhejiang, Xina (continental) |
Nom de marca: |
Guyou o OEM |
| Número de model: |
Y-2792 |
teixit: |
PU + PVC |
escuma: |
escuma d'alta densitat |
| fusta: |
fusta contraxapada |
reposabraços: |
pintura recolzabraços encoixinat |
xassís: |
bloqueig-mecanisme d'inclinació |
| ascensor de gas: |
Ascensor de gas classe 2 de 80 mm |
coberta de pols: |
pp |
base: |
pintura base de niló |
| MOQ: |
mostra: 1 unitat; comanda de prova: 20 unitats; Comanda oficial: 50 unitats |
pes de suport: |
200 kg |
Embalatge i lliurament
| Detalls de l'embalatge: | cartró d'exportació estàndard, una peça per cartró |
| Detall de lliurament: | 25 dies després de rebre el dipòsit |
Y-2792 Cadira d'oficina/cadira de poliuretà regulable en alçada giratòria de respatller alt
Descripció del producte
| Companyia | Anji Guyou Furniture Co.,LTD |
| Model | Y-2792 |
| Material | PU davanter, posterior i pvc lateral |
| Descripció | cadira d'oficina reclinable |
| Reposabraços | recolzabraços de plàstic |
| Mecanisme | El mecanisme reclinable, amunt i avall, inclinat, es podria utilitzar com a llit |
| Ascensor de gas | 60 mm, pintura negra, certificació TUV |
| Funda antipols | plàstic, 3 capes |
| Base | base de niló |
| Castor | Roda de niló negre |
| Amplada del seient | 54 cm |
| profunditat del seient | 51 cm |
| alçada del seient | 47-53 cm |
| amplada de l'esquena | 54 cm |
| alçada de l'esquena |
90 cm |
| Mida del cartró | Talla L |
| Embalatge | 1pc/ctn, cartró marró |
| S'està carregant QTY/40'HQ | 400 unitats |
| MOQ | 50 unitats |
| Pagament | T/T (dipòsit del 30%, saldo contra la còpia de B/L) |
| Termini de lliurament | 30 dies després de rebre el dipòsit |
| Port de càrrega | Xangai o Ningbo, Xina |







Etiquetes populars: y-2792 cadira d'oficina ajustable en alçada giratòria de respatller alt / cadira de PU, fabricants, proveïdors, fàbrica de cadira d'oficina / cadira de PU ajustable d'esquena alta de la Xina y-2792














