Detalls ràpids
| Tipus: |
Mobiliari d'oficina |
Ús específic: |
Cadira d'oficina |
Ús general: |
Mobles comercials |
| Material: |
Metall |
Tipus de metall: |
Ferro |
Doblat: |
No |
| Estil: |
Cadira executiva, cadira elevadora, cadira giratòria, cadira d'oficina |
Mida: |
67 * 70 * 120 --- 128 cm |
Lloc d'origen: |
Zhejiang, Xina (continental) |
| Nom de marca: |
Guyou |
Número de model: |
Y-2778 |
Teixit: |
PU + PVC |
| Escuma: |
Escuma d'alta densitat |
Fusta: |
Contraxapat |
Xassís: |
Bloqueig-mecanisme d'inclinació |
| Ascensor de gas: |
Ascensor de gas classe 2 de 80 mm |
Coberta antipols: |
PP |
Base: |
Reposabraços encoixinat de pintura |
| Castor: |
Niló |
Preu: |
Competitiu |
Embalatge i lliurament
| Detalls de l'embalatge: | cartró d'exportació estàndard, una peça en un cartró |
| Detall de lliurament: | 30 dies després del dipòsit rebut |
Y-2778 Cadira executiva de cuir giratòria amb respatller mitjà de gamma alta
| Companyia | Anji Guyou Furniture Co.,LTD |
| Model | Y-2778 |
| Material | PU davanter, posterior i pvc lateral |
| Descripció | cadira d'oficina de respatller alt |
| Reposabraços | pintabraços |
| Funda antipols | 3 capes .plàstic |
| Base | 320 mm, material de niló, prova BIFMA, coixinet de 800 kg |
| Castor | plàstic |
| Ascensor de gas | Pintura negra de 80 mm, certificació TUV, mecanisme de 3r nivell |
| Amplada del seient | 52 cm |
| profunditat del seient | 53 cm |
| alçada del seient | 44,5-52,5 cm |
| amplada de l'esquena | 50,5 cm |
| alçada de l'esquena |
64 cm |
| N.W/G.W |
17,5 KGS/18,5 KGS |
| Mida del cartró | 69 * 35 * 64 cm |
| Embalatge | 1pc/ctn, cartró marró |
| S'està carregant QTY/contenidor | 425 unitats/40HQ |
| Pagament | T/T (dipòsit del 30%, saldo contra la còpia de B/L) |
| Termini de lliurament | 30 dies després de rebre el dipòsit |
| Port de càrrega | Xangai Ningbo, Xina |








Etiquetes populars: y-2778-cadira executiva de cuir giratòria d'esquena mitjana d'alta gamma, fabricants, proveïdors, fàbrica de cadires executives de cuir giratòria de gamma alta de la Xina y-2778














