Detalls ràpids
| Tipus: |
Mobiliari d'oficina |
Ús específic: |
Cadira d'oficina |
Ús general: |
Mobles comercials |
| Material: |
Metall |
Tipus de metall: |
Ferro |
Doblat: |
No |
| Estil: |
Cadira executiva, cadira elevadora, cadira giratòria |
Mida: |
62 * 73 * 108 --- 116 cm |
Lloc d'origen: |
Zhejiang, Xina (continental) |
| Nom de marca: |
Guyou o OEM |
Número de model: |
Y-2757 |
teixit: |
Cuir PU |
| MOQ: |
mostra: 1 unitat; comanda de prova: 20 unitats; Comanda oficial: 50 unitats |
embalatge: |
generalment 1 pc/ctn, pot arribar a la vostra idea |
color: |
opcional |
| personalitzat a mida: |
acceptable |
OEM/ODM: |
acceptable |
període de garantia: |
generalment és de 2 anys |
| ús: |
cadira d'oficina |
pes de suport: |
200 kg |
stle: |
clàssic modern |
Embalatge i lliurament
| Detalls de l'embalatge: | cartró d'exportació estàndard, una peça per cartró |
| Detall de lliurament: | 30 dies després de la recepció del dipòsit |
Y-2757 Cadira giratòria d'oficina de moda i elegant amb recolzabraços
Descripció del producte
| Companyia | Anji Guyou Furniture Co.,LTD |
| Model | Y-2757 |
| Material | PU davanter, posterior i pvc lateral |
| Descripció | cadira d'oficina de respatller alt |
| Reposabraços | recolzabraços de plàstic amb pintura |
| Mecanisme | Mecanisme inclinat, cap amunt i cap avall + funció inclinada |
| Ascensor de gas | Pintura negra de 80 mm |
| Funda antipols | material plàstic, color negre, 3 capes |
| Base | 350 mm, base de niló |
| Castor | Roda de niló negre |
| Amplada del seient | 53,5 cm |
| profunditat del seient | 51,5 cm |
| alçada del seient | 44,5-52,5 cm |
| amplada de l'esquena | 52 cm |
| alçada de l'esquena | 78 cm |
| Mida del cartró | 80 * 33 * 64 cm, |
| Embalatge | 1pc/ctn, cartró d'exportació marró |
| S'està carregant QTY/40'HQ | 400 unitats |
| MOQ | 100 unitats |
| Pagament | T/T (dipòsit del 30%, saldo contra la còpia de B/L) |
| Termini de lliurament | 30 dies després de rebre el dipòsit |
| Port de càrrega | Xangai o Ningbo, Xina |










Etiquetes populars: y-2757 cadira giratòria d'oficina de moda elegant i calenta amb recolzabraços, Xina y-2757 cadira giratòria d'oficina de moda elegant i calenta amb recolzabraços fabricants, proveïdors, fàbrica














