Detalls ràpids
| Tipus: |
Mobiliari d'oficina |
Ús específic: |
Cadira d'oficina |
Ús general: |
Mobles comercials |
| Material: |
Metall |
Tipus de metall: |
Ferro |
Doblat: |
No |
| Estil: |
Cadira executiva, cadira elevadora, cadira giratòria |
Lloc d'origen: |
Zhejiang, Xina (continental) |
Nom de marca: |
Guyou o OEM |
| Número de model: |
Y-2742 |
teixit: |
PU + PVC |
fusta: |
fusta contraxapada |
| escuma: |
escuma d'alta densitat |
reposabraços: |
pp |
ascensor de gas: |
Ascensor de gas classe 2 de 80 mm |
| coberta de pols: |
pp |
base: |
base cromada |
xassís: |
bloqueig-mecanisme d'inclinació |
| castor: |
niló |
Embalatge i lliurament
| Detalls de l'embalatge: | cartró d'exportació estàndard, una peça per cartró |
| Detall de lliurament: | 25 dies després de rebre el dipòsit |
Y-2742 Cadira d'oficina d'informàtica per a la llar executiva clàssica amb preus de cadires
Descripció del producte
| empresa | Guyou Furniture Co., Ltd |
| model | Y-2742 |
| material | davanter PU, posterior i lateral PVC |
| descripció | cadira d'escriptori d'oficina |
| reposabraços | pp recolzabraços |
| mecanisme | bloqueig-mecanisme d'inclinació |
| base | base cromada |
| castor | roda de niló |
| ascensor de gas | Ascensor de gas classe 2 de 80 mm |
| N.W/G.W | 12/13,5 kg |
| mida del cartró | 80*34*65 cm |
| embalatge | 1 unitat/ctn, cartró marró |
| pagament | T/T (dipòsit del 30%, saldo contra la còpia de B/L) |
| termini de lliurament | 30 dies després de rebre el dipòsit |
| port | Xangai/Ningbo |









Etiquetes populars: y-2742 cadira d'oficina d'ordinador d'estudi a casa clàssica executiva amb preus per a cadires descripció del producte, Xina y-2742 cadira d'oficina d'ordinador d'estudi a casa clàssica d'estudi executiu amb preus per a cadires descripció del producte fabricants, proveïdors, fàbrica














