Aquesta cadira d'oficina ergonòmica per a ordinadors a l'engròs de la Xina Y-2459, cadires de joc per a jugadors de 180 graus personalitzades, està dissenyada segons la sol·licitud del jugador sobre qualitat, comoditat i nivell d'aparença.
En primer lloc, la cadira de joc està feta de marc metàl·lic en lloc de fusta contraxapada, pot mantenir la cadira de joc per utilitzar-la amb més seguretat i durabilitat.
En segon lloc, la cadira de joc s'afegeix amb moltes més funcions en comparació amb les cadires d'oficina tradicionals. Una de les funcions més importants és reclinar-se a 180 graus. Així, quan el jugador està cansat després de diverses vegades jugant a un joc d'ordinador, pot utilitzar aquesta cadira de joc per dormir. Això és molt còmode.
Finalment, el primer ull que veiem una cadira de joc és el nivell d'aparença. Aquesta cadira de joc té un aspecte molt clàssic i combina la tradició amb el modern. Pots mirar durant molt de temps i no et sentiràs avorrit.
En general, aquesta cadira de joc val la pena per a tu.

Detalls del producte
| Companyia | Anji Guyou Furniture Co.,Ltd |
| Model | Y-2459 |
| Nom del producte | Xina Venda a l'engròs Cadira d'oficina per ordinador ergonòmica Cadires de jocs per a jugadors personalitzades de 180 graus |
| Descripció | Cadira de joc negra i vermella amb inclinació de 180 graus |
| Tela | PVC d'alta qualitat, mateix material que el seient del cotxe |
| Escuma | Escuma d'alta densitat posterior, seient escuma de curació en fred completa |
| Reposabraços | Reposabraços 2D |
| Mecanisme | Bloqueig-mecanisme d'inclinació |
| Ascensor de gas | Ascensor de gas classe 2 o 3 o 4 de 100 mm |
| Base | 350 mm, base de niló |
| Castor | Roda de PU de 60 mm |
| MOQ | 50 unitats |
| Pagament | T/T (dipòsit del 30%, saldo contra la còpia de B/L) |
| Termini de lliurament | 30 dies després del dipòsit rebut |
| Port de càrrega | Xangai o Ningbo, Xina |







Anji Guyou Furniture Co., LTD és un fabricant professional de cadires d'oficina per a ordinadors ergonòmics a l'engròs de la Xina, cadires de jocs de jugadors de 180 graus, fabricant personalitzat durant 25 anys.
Tenim més de 80 empleats experimentats per assegurar-nos que la producció vagi bé i de manera eficient.
També tenim 10 vendes sèniors per oferir una-solució única als nostres clients.
I tenim un equip de disseny de 5 persones per ajudar els nostres clients a ser més flexibles en el servei OEM.
1996, vam començar a gestionar el negoci de cadires d'oficina a Xangai.
2001, vam fundar la nostra pròpia empresa anomenada Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. I durant el 2001 al 2010, construïm una bona relació comercial amb agències governamentals, institucions d'ensenyament superior, bancs, centres de negocis i molts altres clients.
2010, vam tornar a Anji i vam fundar Anji Yuanheng Furniture Co., Ltd. Encara mantenim la relació comercial amb els clients de Xangai, i també gastem alguns clients en una altra àrea.
El 2012, vam fundar Anji Guyou Furniture Co., Ltd i vam començar a exportar les nostres cadires d'oficina al mercat d'ultramar.
El 2016, després de diversos anys de desenvolupament, ens hem de traslladar a una nova fàbrica per satisfer el requisit de creixement empresarial.
El 2018, el nostre departament de vendes es va traslladar a la nova oficina de Hangzhou, per tal d'absorbir més membres excel·lents per unir-se i oferir un servei més professional als nostres clients.
2020, hem millorat la nostra fàbrica mitjançant el sistema de gestió 6S.


En els últims anys, assistim a moltes exposicions diferents. I construïm relacions comercials a llarg termini amb molts clients de diferents països.
Assistim a la Fira Internacional del Moble de la Xina el 2014 i el 2015, assistim a la Fira de Caton el 2016.
I el 2017 vam començar a anar a assistir a algunes exposicions a l'estranger, com ORGATEC a Colònia.
El 2018 i el 2019, assistim a diverses fires d'electrònica, com ara Consumer Electronics a Hong Kong, COMPUTEX a Taipei i Consumer Electronics a Indonèsia.
2020, assistim a l'IMM de Colònia.
Aquests 2 anys, a causa de la nostra ruptura global, hem d'aturar la nostra gira d'exposicions.
Després d'uns quants anys d'esforç, la nostra fàbrica ha aprovat el sistema de gestió de qualitat ISO9001:2015, el sistema de gestió ambiental 14001:2015 i l'auditoria BSCI.
Els nostres productes principals són la cadira d'oficina d'ordinador ergonòmica a l'engròs de la Xina, les cadires de jocs per a jugadors de 180 graus personalitzades, la cadira de joc, la cadira de carreres, la cadira d'oficina i els tamborets de bar. Aquests 2 anys també subministrem escriptori de joc i cadira d'accent. Per tal de complir amb els requisits de tot el món, molts dels nostres productes tenen l'informe de prova específic. Pel que fa a la qualitat i durabilitat, hem elaborat un informe de prova BIFMA, EN1335, EN12520 i EN12521. Pel que fa al requisit de prodf contra incendis, hem fet BS5852, EN1021, CA 117. I pel que fa al requisit ambiental, hem fet REACH, AZO, 6P, SCCP, cadmi, etc.

Q1. Sou una fàbrica o una empresa comercial?
R: Som fabricants. La nostra fàbrica passa el certificat ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 i auditoria UL. Donem servei a 1000+ clients de 100+ països en 23 anys.
P2. Quins són els vostres productes principals?
R: Els productes principals que ofereix la nostra corporació són cadires d'oficina per a ordinadors ergonòmics a l'engròs de la Xina, cadires de joc per a jugadors, personalitzades de 180 graus, cadires d'oficina, cadires de joc, tamboret de bar, cadires de carreres, etc.
P3. Puc obtenir una mostra gratuïta abans de la comanda?
A: Sí, clar. Però si us plau, pagueu primer la tarifa de la mostra i el cost del transport, i tornarem la tarifa de la mostra després de la comanda oficial realitzada.
P4. Podeu acceptar comandes OEM o ODM?
R: Sí, podem. Les comandes personalitzades també són benvingudes.
P5. Quines són les vostres condicions de lliurament?
R: FOB, EXW, CIF, DDP i així successivament.
P6. Quin és el vostre termini de lliurament?
A: 25-35 dies.
P7. Pots donar garantia per als nostres productes?
R: 2 anys de garantia, controlem la qualitat segons el sistema ISO 9001:2015. I ens comprometem a substituir tots els productes defectuosos.
Etiquetes populars: y-2459 Xina a l'engròs cadires d'oficina per a ordinadors ergonòmics cadires de jocs per a jugadors personalitzades de 180 graus, Xina y-2459 cadires d'oficina per a ordinadors a l'engròs de la Xina cadires de jocs per a jugadors de 180 graus personalitzades fabricants, proveïdors, fàbrica













