Cadira de treball d'oficina per a adults amb respatller alt Cadira d'ordinador per a PC d'estil de cursa Cadira ergonòmica per a jugadors esportius E-

Detalls del producte
| Companyia | Anji Guyou Furniture Co.,Ltd |
| Model | Y-2-2446 |
| Nom del producte | Cadira de jocs e{0}sport |
| Descripció | Cadira de joc negra i vermella amb inclinació de 180 graus |
| Tela | PVC d'alta qualitat, mateix material que el seient del cotxe |
| Escuma | Escuma d'alta densitat posterior, seient escuma de curació en fred completa |
| Reposabraços | Reposabraços 2D |
| Mecanisme | Bloqueig-mecanisme d'inclinació |
| Ascensor de gas | Elevador de gas classe 2 o 3 o 4 de 100 mm |
| Base | 350 mm, base de niló |
| Castor | Roda de PU de 60 mm |
| MOQ | 170 unitats |
| Pagament | T/T (dipòsit del 30%, saldo contra la còpia de B/L) |
| Termini de lliurament | 30 dies després del dipòsit rebut |
| Port de càrrega | Xangai o Ningbo, Xina |










Etiquetes populars: y-2-2446 cadira d'oficina per a adults amb respatller alt, estil de cursa, cadira ergonòmica per a jugadors d'esports electrònics, Xina y-2-2446 cadira d'oficina per a adults amb respatller alt, cadira d'ordinador per a PC, fabricants, proveïdors, fàbrica













